Automat na jídlo a pití

Vážení rodiče a žáci,

na základě požadavků školního parlamentu, který dlouhou dobu usiluje o zřízení školního automatu na jídlo a pití, se nám podařilo najít provozovatele, který automat v prostorách školy nainstaloval.

Rozhodli jsme se dětem vyjít vstříc, ovšem za některých pro školu důležitých podmínek. Automat funguje pouze na platební karty a jeho sortiment musí splňovat tzv. pamlskovou vyhlášku.

Škola není provozovatelem automatu - ten provozuje společnost NUOVO CAFFE s.r.o., která je zodpovědná ze jeho provoz, doplňování, čerstvost sortimentu a také problémy v případech, kdy automat nevydá objednané zboží. Zelená linka na provozovatele je na telefonu 800 269 259.

Automat je primárně určen pro žáky 2. stupně, kteří již moc nechtějí chodit na svačinky, které připravuje naše školní jídelna. Pokud si nepřejete, aby vaše děti v automatu nakupovaly, je třeba s nimi na toto téma doma promluvit. Ve škole je dostupný všem a škola nijak nekoriguje, kdo v automatu nakupuje, stejně jako to mají automaty, které děti potkají na cestě ze školy.

Vzhledem k tomu, že automat splňuje tzv. pamlskovou vyhlášku, nabízí věci se sníženým obsahem cukru.

Níže uvádíme příklady výrobků, které automat nabízí:

ALASKA - Trubičky plněné mléčným krémem
BEBE - Cereální sušenky
DENUTS - Tyčinka z ořechů a medu
CORNY - Cereální tyčinka v lahodné čokoládě
OVESNÁ SVAČINKA - Křehká ovesná sušenka různé příchutě
OVESNÁ SVAČINKA FITNESKA - 2 ks ovesných cereálních sušenek
RACIO FREE STYLE - Rýžové chlebíčky s příchutí sýra, nebo rajče bazalka
ROCKY RICE - Rýžová tyčinka s mléčnou čokoládou
FRUITS - Ovocná kapsička
TWIGGY - Müsli tyčinka z ovesných vloček – různé druhy
BAD BRAMBACHER - nealkoholický nápoj z přírodní minerální vody s příchutí nesycený