Seminář dětské chirurgie - 14. 10. 2024 - 15.30

V pondělí 14.10.2024 od 15.30 se uskuteční u nás ve škole Seminář dětské chirurgie. Tento seminář již jednou úspěšně proběhl na konci letošního května, proto jsme se rozhodli, že ho rodičům i učitelům nabídneme znovu.  Přednášet bude lékař (chirurg, traumatolog) z Dětské nemocnice v Brně. S ohledem na počty zvyšujících se úrazů a množství pacientů přicházejících na ošetření v době pohotovosti, se pan doktor Mareček a Hlouch rozhodli zahájit preventivní akci v podobě seminářů pro rodiče na školách v Brně a okolí. Hlavním tématem budou tedy úrazy, se kterými se lékaři setkávají, jejich ošetření a následná péče, včetně prevence proti jejich vzniku.

Seminář bude probíhat v naší školní jídelně, plánovaná kapacita je 40 osob. Prosím tedy ty z vás, kteří májí zájem, aby se prostřednictvím AESU – AKCE – na tuto akci přihlásili.

Seminář je zdarma.

Pavel Horák