Projekt zdárně ukončen

Dne 16.3.2012 jsme ukončili práci na projektu "podpora výuky přírodovědných předmětů z oblasti člověk a příroda". Práce byla namáhavá, ale velmi úspěšná, neboť se nám podařilo splnit všechny cíle, které jsme si předsevzali a ke kterým jsme se na začátku realizace tohoto tříletého projektu zavázali.

Mezi nejdůležitější výsledky patří fakt, že se nám podařilo zavést v přírodovědných předmětech prvky e-learningu a pevně je svázat s výukou. Nyní disponujeme sadami elektronických materiálů, které jsou plně evaluované. Naše škola díky projetu využívá všestranný e-learningový systém, který pomohl přetvořit formální stránku mnoha hledisek procesu vzdělávání a znamenal dopad na celkový systém vzdělávání ve škole. Podstatné je, že bylo dosaženo zásadního smyslu celého projektu a tím bylo zejména rozšíření studijních možností žáků, a to všech se speciálním zřetelem na žáky často chybějící, dlouhodobě nemocné, či jiným způsobem znevýhodněné.

Realizační tým pokračuje i nadále ve zdokonalování a rozšiřování základní sady elektronických materiálů  a v celém období udržitelnosti projektu budou nejen využívány stávající prvky e-learningu ve výuce, ale budou zaváděny a rozvíjeny i další.

V rámci udržitelnosti projektu, který je povinný po dobu 5 let, budou všechny výstupy projektu přístupné v našem systému Aristoteles a to pro všechny, kdo o výstupy projeví zájem. Tyto výstupy budete moci získat po přihlášení do našeho systému. Pro unverzální přihlašovací údaje a návod, jak si výstupy stáhnout, nás prosím kontaktujte a to na mailové adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do předmětu zprávy prosím uveďte Zájem o výstupy projektu Podpora výuky předmětů z oblasti Člověk a příroda.