Poslední informace v roce 2020

Vážení rodiče, milí žáci,

bláznivý rok 2020 se blíží ke konci a naše Ministerstvo nám ještě ubralo dva školní dny. Na 21. 12. a 22. 12. 2020 jsou vyhlášeny "dny boje proti covidu" a to tedy znamená, že se v pátek s většinou z vás vidíme naposledy a se žáky tříd 6.ABM a 7.AB se uvidíme ve škole až v pondělí 4. 1. 2021.

V rámci této doby vás nyní chci za celé vedení školy a za všechny zaměstnance Gajdošky seznámit s tím, že jsme vyhlásili "dny zdravého rozumu" a rozhodli jsme se konec tohoto týdne zorganizovat následovně:

1. Ve čtvrtek 17. 12. bude probíhat výuka na škole zcela podle rozvrhu.

2. V pátek 18. 12. budou na prvním stupni se třídami třídní učitelé a bude panovat vánoční atmosféra. Na druhém stupni bude výuka podle rozvrhu s výjimkou 6.vyučovací hodiny, kdy budou mít žáci vánoční třídnickou hodinu, aby se i oni mohli rozloučit ve svátečnějším a méně všedním duchu.

 

ZŠ Gajdošova vám všem přeje do nadcházejícího roku hodně zdraví a především velkou porci pozitivní nálady, kterou budeme zcela jistě potřebovat ke zdolání výzev, které před námi budou stát a přes prázdniny vám přejeme klid a odpočinek.

Za ZŠ Gajdošova

Rostislav Novotný
ředitel školy