Školní kolekce oblečení - hlasování

Milé žákyně, milí žáci,

rozhodli jsme se, že vám nabídneme možnost zakoupení školní mikiny či školního trička s motivem naší školy. Jsme toho názoru, že je zbytečné, abychom chodili v podobném oblečení s nápisy "Columbia University" či "New York" a podobně a našli jsme partenra - firmu SCHOOLS UNITED - který je schopen podobnou kolekci oblečení s motivem naší školy pro nás nejen vytvořit, ale i zabezpečit požadované množství a rozumnou cenu.

Na úvod celé akce pro nás designéři vytvořili tři garfické návrhy a protože je to oblečení určené vám žákům a nám zaměstnancům, budeme to právě my všichni, co se potkáváme ve škole, kteří rozhodnou hlasováním o tom, který ze tří návrhů je pro nás nejlepší. Hlasování se rozběhne v pondělí 14.10. a bude trvat týden. Hlasovat můžete přímo na stránkách Schools united a to zde.

Jakmile bude hlasování u konce, dostanete zprávu o tom, který návrh je vítězný a následovat budou informace o tom, jakým způsobem bude možné učinit objednávku a také pochopitelně jaká je cena. Tyto a další detailní informace již budete dostávat prostřednictvím našeho systému AES.

Za vedení školy Rosťa Novotný