Omezený provoz ve školní jídelně

Vážení rodiče, v současné době na naší škole probíhají finální práce týkající se statického zajištění prostor ve školní kuchyni a to v souvislosti s vybudováním nástavby na naší škole v jižní části z ulice Viniční. Z tohoto důvodu jsme nuceni v prvním týdnu školního roku spustit provoz školní jídelny v „provizorním nouzovém“ režimu.

Výroba a výdej  školních svačinek je až do odvolání pozastavena (předpokládáme, že by se začaly připravovat v průběhu druhého týdne, ale budeme Vás o tom s předstihem informovat.)

Žádáme také především rodiče žáků 2. stupně, aby zvážili, zda-li vaše dítě v prvním týdnu školního roku bude či nebude chodit na školní obědy. Aktuální jídelní lístek pouze na první týden naleznete v objednávkovém systému. Všichni žáci jsou na obědy automaticky přihlášeni, pokud se rozhodnete obědy odhlásit učiňte tak prostřednictvím objednávkového systému nejpozději do středy 29.8. 2018 do 12:00 prosím.

Předpokládáme, že ve druhém týdnu školního roku již bude provoz školní jídelny bez omezení. Jídelníček na zbytek září bude uveřejněn v průběhu prvního týdne, budeme Vás o tom informovat.

Omlouváme se za vzniklé komplikace a děkujeme za pochopení.

ZŠ Gajdošova