Pythagoriáda - školní kolo

Jako každým rokem proběhlo školní kolo matematické logické soutěže Pythagoriáda pro žáky 5. - 8. ročníků. Zúčastnilo se jí celkem 99 žáků, z toho úspěšní byli ti, co vyřešili minimálně 10 úloh z 15. Za jednotlivé ročníky to byli tito žáci :

5.ročník : Dominik Doležel 15b, Tomáš Kotouček 15b, Berenika Zemanová 12b, David Hlávka 12b, A.Barbora Kučerová 11b  

6.ročník : Anna Tomalová 13b, Pavel Horváth 12b, Matěj Školák 11b, Daniela Čermáková 10b, Lukáš Daniel 10b  

7.ročník : Jakub Sochor 13b, Lukáš Javorek 10b. 

V soutěži Matematická olympiáda do okresního kola  postoupilo 9 žáků z pátých tříd. Řešily se tři soutěžní úlohy, za které mohli žáci získat max.18 bodů. Úspěšný řešitel se stal každý, kdo získal minimálně 9 bodů. Mezi ně patří Dominik Doležel a Tomáš Kotouček, kteří obsadili 7. místo a Berenika Zemanová, která se umístila na 9. místě. Úspěšným řešitelům gratulujeme !