Aktuality

GTA - Gajdos Team Attack

Jedinečná soutěž pouze pro žáky naší školy - co můžete vyhrát zjistíte po kliknutí zde: ODMĚNY GTA

Pozor pouze pro pozvané! Pozvánky vyhlížejte již od tohoto pondělí ve svém mailu. V pozvánce budou veškerá pravidla soutěže.

Gajdos Team

Informace pro žáky hlásící se na SŠ

 

Základní informace k přijímacímu řízení na střední školy. Návod, jak postupovat od vyplnění přihlášky na SŠ, přes přijímací řízení, po odevzdání zápisového lístku, najdete nahttp://www.jmskoly.cz/organizace/odbor-skolstvi-jmk/informace-k-prijimaci-rizeni-na-stredni-skoly .

 

Číst dál: Informace pro žáky hlásící se na SŠ

Informace k nástupu žáků od 30. 11.

Vážení rodiče, milí žáci,

 

týden jsme slyšeli ze strany ministerstva ujištění, že se stupně č.4 se škola otevírá, na všechno jsme se poctivě připravovali, vše jsme nachystali, abychom se ve čtvrtek 14:11 hodin dozvěděli, že slavný PES je vlastně naprosto k ničemu a že tedy budou školy otevřeny až v pondělí 30. 11. - velice se omlouváme, ale takto se opravdu nedá pracovat a přesto musíme.

Tak tedy odvolávám, co jsem odvolal, a slibuji, co jsem slíbil, a opět si tu všichni připadáme jako v té pohádce a já vám slavnostně sděluji, že od 30. 11. by to na naší škole mělo vypadat následovně a rovnou sděluji, že není v naší moci byť jen odhadnout, jestli to tak ve skutečnosti bude:

 

Číst dál: Informace k nástupu žáků od 30. 11.

Poslední informace v roce 2020

Vážení rodiče, milí žáci,

bláznivý rok 2020 se blíží ke konci a naše Ministerstvo nám ještě ubralo dva školní dny. Na 21. 12. a 22. 12. 2020 jsou vyhlášeny "dny boje proti covidu" a to tedy znamená, že se v pátek s většinou z vás vidíme naposledy a se žáky tříd 6.ABM a 7.AB se uvidíme ve škole až v pondělí 4. 1. 2021.

V rámci této doby vás nyní chci za celé vedení školy a za všechny zaměstnance Gajdošky seznámit s tím, že jsme vyhlásili "dny zdravého rozumu" a rozhodli jsme se konec tohoto týdne zorganizovat následovně:

1. Ve čtvrtek 17. 12. bude probíhat výuka na škole zcela podle rozvrhu.

2. V pátek 18. 12. budou na prvním stupni se třídami třídní učitelé a bude panovat vánoční atmosféra. Na druhém stupni bude výuka podle rozvrhu s výjimkou 6.vyučovací hodiny, kdy budou mít žáci vánoční třídnickou hodinu, aby se i oni mohli rozloučit ve svátečnějším a méně všedním duchu.

 

ZŠ Gajdošova vám všem přeje do nadcházejícího roku hodně zdraví a především velkou porci pozitivní nálady, kterou budeme zcela jistě potřebovat ke zdolání výzev, které před námi budou stát a přes prázdniny vám přejeme klid a odpočinek.

Za ZŠ Gajdošova

Rostislav Novotný
ředitel školy

 

Částečné otevření školy od 18. 11.

 

Vážení rodiče,

 

od středy 18. 11. 2020 začnou opět chodit do školy žáci tříd 1.A, 1.B, 2.A, 2.B a žáci Montessori tříd  1.M, 2.M a 3.M a to v kompletním složení včetně spolužáků, kteří jsou ve 3.ročníku. Pro výuku těchto výše uvedených tříd to znamená, že distanční výuka nebude od tohoto data poskytována a případnou neúčast musí rodiče omlouvat ve všech hodinách tak, jako je tomu v normálním prezenčním provozu zvykem.

Číst dál: Částečné otevření školy od 18. 11.