Aktuality

Informace k nástupu žáků 1.stupně do školy

Vážení rodiče, milí žáci,

od pondělí 12. 4. 2021 se znovu rozjíždí prezenční výuka ve školách – zatím jen na prvním stupni a zřejmě až do konce školního roku jen tzv. rotačním způsobem. 

 

Číst dál: Informace k nástupu žáků 1.stupně do školy

Školní fotografická soutěž

V letošním roce se uskutečnil první ročník fotografické soutěže pro žáky 6. ročníku. Byly vyhlášeny celkem 3 kategorie a to: Krajina, Detail a Pohyb. Ve všech kategoriích se sešlo hned několik adeptů na vítězství. Porota soutěže nakonec rozhodla takto:

Číst dál: Školní fotografická soutěž

Informace pro žáky hlásící se na SŠ

 

Základní informace k přijímacímu řízení na střední školy. Návod, jak postupovat od vyplnění přihlášky na SŠ, přes přijímací řízení, po odevzdání zápisového lístku, najdete nahttp://www.jmskoly.cz/organizace/odbor-skolstvi-jmk/informace-k-prijimaci-rizeni-na-stredni-skoly .

 

Číst dál: Informace pro žáky hlásící se na SŠ

GTA - Gajdos Team Attack

Jedinečná soutěž pouze pro žáky naší školy - co můžete vyhrát zjistíte po kliknutí zde: ODMĚNY GTA

Pozor pouze pro pozvané! Pozvánky vyhlížejte již od tohoto pondělí ve svém mailu. V pozvánce budou veškerá pravidla soutěže.

Gajdos Team

Poslední informace v roce 2020

Vážení rodiče, milí žáci,

bláznivý rok 2020 se blíží ke konci a naše Ministerstvo nám ještě ubralo dva školní dny. Na 21. 12. a 22. 12. 2020 jsou vyhlášeny "dny boje proti covidu" a to tedy znamená, že se v pátek s většinou z vás vidíme naposledy a se žáky tříd 6.ABM a 7.AB se uvidíme ve škole až v pondělí 4. 1. 2021.

V rámci této doby vás nyní chci za celé vedení školy a za všechny zaměstnance Gajdošky seznámit s tím, že jsme vyhlásili "dny zdravého rozumu" a rozhodli jsme se konec tohoto týdne zorganizovat následovně:

1. Ve čtvrtek 17. 12. bude probíhat výuka na škole zcela podle rozvrhu.

2. V pátek 18. 12. budou na prvním stupni se třídami třídní učitelé a bude panovat vánoční atmosféra. Na druhém stupni bude výuka podle rozvrhu s výjimkou 6.vyučovací hodiny, kdy budou mít žáci vánoční třídnickou hodinu, aby se i oni mohli rozloučit ve svátečnějším a méně všedním duchu.

 

ZŠ Gajdošova vám všem přeje do nadcházejícího roku hodně zdraví a především velkou porci pozitivní nálady, kterou budeme zcela jistě potřebovat ke zdolání výzev, které před námi budou stát a přes prázdniny vám přejeme klid a odpočinek.

Za ZŠ Gajdošova

Rostislav Novotný
ředitel školy