Spolek rodičů při Základní škole Brno, Gajdošova 3

Náš Spolek rodičů úzce spolupracuje se školou a podporuje především mimoškolní aktivity žáků.
Podílíme se na organizování zájmových kroužků a odměňujeme žáky za různé soutěže a olympiády.
Pořádáme sběr papíru, pomerančové kůry a sbírku pro nadační fond dětské onkologie Krtek.
Pro žáky žákovského parlamentu zajišťujeme výlet se zasedáním.
Každoročně dovybavujeme studovnu školy novými knihami a encyklopediemi.
Finančně podporujeme různé projekty a akce např. Pohádková škola pro budoucí prvňáčky, anglický projekt Edison, webové stránky www.detidoporucuji.cz, Listování s Lukášem Hejlíkem aj.
Podílíme se na přípravě dne pro rodiče, dětského dne, školní akademie i školního plesu.
Pořizujeme vybavení školy, školní družiny a školní kuchyně.
Zrealizovali jsme projekt školní zahrada jako přírodní učebna.
Podporujeme fungování sms a e-learningového  systému, díky kterému jsou rodiče informováni o dění ve škole.
Daří se nám každoročně získat finanční příspěvek z ÚMČ Brno-Židenice (infocentrum volnočasových aktivit před vrátnicí školy, odpočinkové zóny na chodbách, vybavení kroužků a prostředí školy, keramická pec).

Rádi uvítáme jakoukoliv pomoc ze strany rodičů (hmotnou a finanční podporu, aktivní činnost, návrhy aktivit).
Přijmeme do svého kolektivu nové členy, kteří mají zájem se podílet na dobré atmosféře a fungování školy.

DĚLÁME TO PRO NAŠE I VAŠE DĚTI - PROSÍM, NEBUĎME LHOSTEJNÍ

Spolek rodičů při ZŠ Brno, Gajdošova 3
Gajdošova 3, 615 00 Brno, IČ: 75076501

Orgány spolku