Volnočasové aktivity

V tomto školním roce organizujeme ve spolupráci se Spolkem rodičů při základní škole, Brno, Gajdošova 3 rekordní počet 38 kroužků. Vzhledem k omezené kapacitě můžete každé dítě přihlásit maximálně do 3 kroužků.

REGISTRACE DO KROUŽKŮ JE MOŽNÁ POUZE ELEKTRONICKY PŘES NÁŠ E-LEARNINGOVÝ SYSTÉM ARISTOTELES V TERMÍNU OD STŘEDY 6. 9. 2017 DO ÚTERÝ 12. 9. 2017. Pozdější registrace možná pouze přes kontakt na vedoucího kroužku.

Pokud potřebujete s registrací pomoc, budeme Vám v den třídních schůzek (11. 9. 2017) v době mezi 16 a 18 hodinou k dispozici ve studovně naší školy.  

Zde je přehled kroužků:

poř.
číslo

Název

vedoucí

den

Čas

Zkratka při registraci

Variabilní symbol pro platbu

Kde

Určeno pro ročník:

kapacita

1.

Šachy

Gorčák

ÚT

16.30 – 18.00

Kroužek - Šachy

7701

5.B

1. – 9. ročník

15

2.

Informatika

Klossová

ČT

13.00 – 14.00

Kroužek - Inf - 4.r

7702

PC učebna

4. ročník

15

3.

Programování s Microbitem I.

Havířová

ÚT

14.00 – 15.00

Kroužek - Microbit 1

7703

PC učebna

5. – 6. ročník

12

4.

Programování s Microbitem II.

Havířová

ÚT

15.00 – 16.00

Kroužek - Microbit 2

7704

PC učebna

7. – 9. ročník

12

5.

Příprava na přijímací zkoušky z matematiky (listopad – březen) I.

Nohýnek, Rosendorfová

ČT

14.00 – 15.00

Kroužek - MAT 9. 1.

7706

Učebna

9. ročník

15

6.

Příprava na přijímací zkoušky z matematiky (listopad – březen) II.

Kresánková, Bartoňková

PO

14.00 – 15.00

Kroužek - MAT 9. 2.

7707

Učebna

9. ročník

15

7.

Angličtina – Jolly Phonics I.

Jurčová

ÚT

13.00 – 14.00

Kroužek - Jo. ph. 1.

7708

Učebna

1. – 2. ročník

10

8.

Angličtina – Jolly Phonics II.

Jurčová

ÚT

14.00 – 15.00

Kroužek - Jo. ph. 2.

7709

Učebna

2. – 3. ročník

10

9.

Angličtina – Jolly Phonics III.

Jurčová

ČT

13.00 – 14.00

Kroužek - Jo. ph. 3.

7736

Učebna

1. – 2. ročník

10

10.

Angličtina – Jolly Phonics IV.

Jurčová

ČT

14.00 – 15.00

Kroužek - Jo. ph. 4.

7737

Učebna

2. – 3. ročník

10

11.

Francouzština

Popelková

PO

14.00 – 15.00

Kroužek - Franc.

7710

Učebna

6. – 9. ročník

10

12.

Španělština

Řondíková

PO

14.00 – 15.00

Kroužek - Španěl.

7711

Učebna

6. – 9. ročník

10

13.

Keramika I. (určeno pouze pro žáky školní družiny)

Skalníková

PO

15.00 – 16.00

Kroužek - Ker. 1.

7712

Ker. dílna

2. – 3. ročník

15

14.

Keramika II. (určeno pouze pro žáky školní družiny)

Skalníková

PO

16.00 – 17.00

Kroužek - Ker. 2.

7713

Ker. dílna

3. – 4. ročník

15

15.

Výtvarné dílničky I.

Klossová, Kněžínková

ST

14.00 – 16.00

Kroužek - VD1.

7714

Ker. dílna + Uč. Vv

2. – 5. ročník

14

16.

Výtvarné dílničky II.

Klossová, Kněžínková

ST

14.00 – 16.00

Kroužek - VD2.

7715

Ker. dílna + Uč. Vv

6. – 9. ročník

14

17.

Tvoření s mandalou

Skorusová

ČT

16:00 – 17:00

Kroužek - Mandala

7716

Učebna

2. – 4. ročník

15

18.

Pěvecko - instrumentální kroužek

Spurná, Brázdilová

ÚT

13.00 – 14.00

Kroužek - pěv. inst.

7717

Učebna

2. – 4. ročník

22

19.

Deskové hry I.

Sýkorová

14.00 – 15.00

Kroužek - D. hry 1.

7718

5.B

2. – 5. ročník

15

20.

Deskové hry II.

Sýkorová

15.00 – 16.00

Kroužek - D. hry 2.

7719

5.B

6. – 9. ročník

15

21.

Deskové hry III.

Petrášková

13.00 -14.00

Kroužek D. hry 3

7739

5.B

1. – 5. ročník

15

22.

Kurz sportovní všestrannosti – SPORTÍK I.

Klossová

PO

14:00 – 15:00

Kroužek - Sportík 1.

7720

Malá těl. +
Velká těl.

1. ročník

15

23.

Kurz sportovní všestrannosti – SPORTÍK II.

Holcová

PO

14:00 – 15:00

Kroužek - Sportík 2.

7721

Velká těl. +
Malá těl.

1. ročník

15

24.

Sportovní hry I.

Drkalová

PO

15.00 – 16.00

Kroužek - Sp. hry 1.

7722

Velká tělocvična

2. ročník

15

25.

Sportovní hry II.

Skorusová

PO

16.00 – 17.00

Kroužek - Sp. hry 2.

7723

Malá těl. +
Velká těl.

3. – 4. ročník

15

26.

Basketbalová přípravka

Osičková

PO

16:00 – 17:00

Kroužek - Bas. př.

7725

Velká těl. +
Malá těl.

3. – 5. ročník

15

26.

Sportovky

Mikešová

ST

14.00 – 15.00

Kroužek - Sportovky

7727

Velká tělocvična

3. ročník

15

28.

Sportovky II.

Rožec

ST

15.00 – 16.00

Kroužek - Sporto. 2.

7728

Malá tělocvična

3. – 4. ročník

15

29.

Pohybovky

Mikešová

ČT

13.30 – 14.30

Kroužek - Pohybovky

7735

Velká tělocvična

6. ročník (dívky)

15

30.

Stolní tenis + jiné hry

Olbert

ST

15.00 – 16.00

Kroužek - pingpong

7729

Velká tělocvična

6. – 9. ročník

15

31.

Florbal + jiné hry

Rožec

ST

16.00 – 17.30

Kroužek - Florbal 1.

7730

Velká tělocvična

3. – 5. ročník

15

32.

Florbal II.

Petrášková

14.00 – 16.00

Kroužek - Florbal 2.

7731

Velká tělocvična

6. – 9. ročník

15

33.

Jóga I.

Procházková

ST

13.00 – 14.00

Kroužek - Jóga 1.

7732

Učebna

1. – 5. ročník

15

34.

Jóga II.

Procházková

ČT

13.00 – 14.00

Kroužek - Jóga 2.

7733

Učebna

1. – 5. ročník

15

35.

Jóga III.

Turková

ST

14.00 – 15.00

Kroužek - Jóga 3.

7738

Malá tělocvična

1. – 9. ročník

15

36.

Kouzlení „Magic for everyone“ I.

Štěpánek

PO

14.30 – 15.30

Kouzlení

7740

8.C

6. -9. ročník

10

37.

Kouzlení „Magic for everyone“ II.

Pelant

ČT

14.00 – 15.00

Kouzlení

7740

7.C

6. -9. ročník

10

38.

Scilearn

Drkalová

ČT

14.00 – 15.00

Scilearn

7741

6.A

1. – 9. ročník

10

Příspěvek za pololetí je 500 Kč za každý kroužek. (za předpokladu, že rodiče platí příspěvek do Spolku rodičů, jinak je příspěvek 800 Kč) 

Kroužky jsou spolufinancovány prostřednictvím Spolku rodičů při Základní škole, Brno, Gajdošova 3, dotace z programu Otevřená škola – Magistrát města Brna a dotace z Nadace Agrofet.

Přihlášení bude probíhat prostřednictvím našeho e-learningového serveru (viz návod na přihlášení do kroužku)

O potvrzení přijetí dítěte do kroužku se dozvíte prostřednictvím sms. K jeho definitivnímu zařazení bude třeba uhradit příslušnou částku, (viz návod na placení kroužku)

Činnost kroužků bude zahájena v týdnu od 18. 9. 2017.

Návod na přihlášení do kroužku:

  1. Celá registrace probíhá od středy 6. 9. 2017 až do úterý 12. 9. 2017
  2. Přihlašuje se přes náš systém Aristoteles – klikem na odkaz ze stránek školy, případně přímo na adrese: http://aristoteles.zsgajdosova.cz/
  3. Je potřeba se přihlásit jako rodič nebo jako žák: Rezervace je umožněna jak z rodičovského účtu, tak ze žákovského účtu
  4. Po přihlášení vyhledejte okénko: Zápis (rezervace), po jeho odkliknutí se Vám zobrazí pole s odkazem – Přihlášení do kroužků. Klikněte na toto pole
  5. Dále se zobrazí přehled zkratek všech kroužků, na které je možné se registrovat, po kliknutí na akci: Přejít k rezervacím se zobrazí okno, kde jsou zeleně označena volná místa v kroužku, klikněte na toto zelené okno a poté zadáte povinné údaje, které to po Vás chce jako: jméno a příjmení, telefonní kontakt, email, je tam ještě navíc kontrolní otázka, poté potvrdíte a jste zaregistrováni. Pro účely uchování informací o rezervaci Vám na vámi zadanou emailovou adresu přijde potvrzovací email
  6. V případě, že již na Vámi vybraný kroužek není žádné volné místo, můžete se přihlásit na pozici náhradníka a to přímo mailem na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  7. Po uzavření registrace (tedy po 12. 9. 2017) vše zpracujeme a pošleme Vám potvrzovací sms o zařazení do kroužku a prvním setkání
  8. Kroužky začnou v týdnu od 18. 9. 2017

 

Návod na placení kroužku:

  1. Platbu provádějte až po obdržení potvrzovací sms o zařazení do kroužku tedy nejdříve 13. 9. 2017
  2. Cena za pololetí je 500 Kč za každý kroužek. (Za předpokladu, že rodiče platí příspěvek do Spolku rodičů, jinak je cena 800 Kč)
  3. Platbu prosím proveďte bankovním převodem na bankovní účet Spolku rodičů, který je veden u Fio banky a má číslo:
    2200790835 / 2010, jako variabilní symbol prosím uveďte číslo, které je uvedeno v přehledu kroužků na našich stránkách, tedy například: var. symbol pro Kroužek Šachy je 7701. Dále prosím do poznámky k platbě uveďte jméno dítěte, třídu a název kroužku
  4. Spolek rodičů má transparentní bankovní účet, můžete se tedy podívat, že vaše platba dorazila na účet. Pohyby na bankovním účtu Spolku rodičů můžete sledovat na: https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2200790835
  5. Pokud nemůžete platbu provést bankovním převodem, můžete zaplatit hotově po domluvě s naší účetní paní Vybíhalovou: (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel: 533440549)   

V případě nejasnosti se obracejte na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.