Aktuality - ZŠ Gajdošova

Provoz školy

Jak už jsme informovali rodiče našich žáků prostřednictvím zprávy v AES, je v současné situaci probíhající karantény škola pro rodiče otevřena v tyto dny a hodiny:

PONDĚLÍ      8:30 AŽ 11:00

STŘEDA       8:30 AŽ 11:00

V individuálních odůvodněných případech je možné se dohodnout na návštěvě mimo tento vymezený čas.
Pokud se nedovoláte telefonicky na obvyklé kontakty naší školy, kontaktujte nás prosím mailem, případně zprávou v systému AES.

Vaše požadavky vyřizujeme on-line každý pracovní den.

Přejeme vám pevné zdraví.

Informace k ošetřovnému

Dobrý den,

veškeré informace k tomu, jak při žádosti o ošetřovné z důvodu uzavření školy postupovat, dává ČSSZ na svůj web a najdete je zde.

Nadále platí, že na AES pod ikonkou ISO ve formulářích najdete příslušný formulář pro žádost o ošetřovné, můžete ho předvyplnit a přijít s ním do školy na potvrzení. Pokud chcete a máte doma možnost tisku, můžeme vám n a vaši žádost poslat orazítkovaný a podepsaný formulář mailem, vy si doma vytisknete, vyplníte část B a pak doručíte vašemu zaměstnavateli (o tahle potvrzení si pište na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Vaše ZŠ Gajdošova

PYTHAGORIÁDA 2020

V týdnu od 20.1. 2020 - 24.1. 2020 se vybraní žáci 5. až  8.ročníku zúčastnili školního kola matematické soutěže Pythagoriáda. V každém ročníku jsou odlišná zadání,  která obsahují  15 matematických úkolů. Žáci mají na jejich  vyřešení  60 minut. Úlohy pro jednotlivé ročníky jsou zpracovány autorským kolektivem pedagogů ze ZŠ a víceletých gymnázií.

Úspěšnými řešiteli se stali :

5.ročník :   Dvořáková Veronika, Odstrčil Filip, Stehlík Michal, Eliáš Jan, Loučková Klára, Zink Štěpán, Karásek Martin, Marková Katka.

6.ročník :  Beránek Filip, Greplová Anna

7. ročník : Matěj Sochor

Jmenovaní  žáci se zúčastní okresního kola Pythagoriády. Přejeme jim hodně úspěchů.