Aktuality - ZŠ Gajdošova

Z provozních důvodů zrušeny obědy č. II

Ve čtvrtek a pátek (22.2. – 23.2.) se vaří pouze oběd č. I

Možnost odhlášení oběda č. I do 12 hod., ostatní z obědů č. II. jsem automaticky převedla na oběd č. I

vedoucí jídelny, Simona Janoušková

Pro odhlášky, přihlášky, platby a oblast stravování se obracejte na referentku stravování.

referentka stravování, Renata Srncová

tel. 777 19 77 20

Innovation Kid

Vážení rodiče, žáci a přátele školy. Letos jsme se opět přihlásili do celostátní soutěže Innovative Kid. (www.ikdid.cz) Chtěli bychom Vás moc poprosit, zda byste nám pomohli vyplnit dotazník a vymyslet produkt pro seniory se kterým uspějeme :) Dotazník je vhodný pro dospělé ve věku 60 a více let - pokud můžete vyplňte jej prosím se svým dědečkem, babičkou nebo jakýmkoli známým seniorem.

Na dotazník se dostanete po klikutí na tento odkaz

Moc děkujeme. Žáci 8.C

Pozvánka na konferenci - Výchova k životu

Základní škola Gajdošova je partnerem konference Výchova k životu v Brně. Jedná se o odbornou konferenci pro rodiče, která se bude týkat výchovy a vzdělávání dětí.

Srdečně vás na tuto konferenci zveme. Více na: www.vychovakzivotu.com