Aktuality - ZŠ Gajdošova

Pozvání na zakončení projektu KOLEM MĚ

Dobrý den,

srdečně vás zveme na slavnostní zakončení projektu 7. – 9. tříd Montessori ZŠ, Brno, Gajdošova 3 - KOLEM MĚ

Slavnostní zakončení proběhne v pátek 22. 6. 2018

Program:

15:00 - slavnostní zahájení před školou u laviček

15:00 - 15:30 - setkání s autory

15:30 - 17:00 - pohoštění a zábava

Těší se na Vás žáci 7. - 9. tříd - Montessori

Výsledky zápisu do prvních tříd na školní rok 2018/19

Vážení rodiče, oznamujeme Vám, že dnem 17.5.2018 naše škola uzavřela správní řízení ve věci žádostí o přijetí k základnímu vzdělávání pro školní rok 2018/2019. Výsledky zápisu jsou zveřejněny na serveru zapisdozs.brno.cz a zde si můžete stáhnout soubor, který obsahuje identifikátory žádosti těch žáků, kteří byli na školu přijati. Zároveň do rukou všech žadatelů, jejichž žádost nebyla uspokojena, putují doporučené dopisy s negativním rozhodnutím přijímacího řízení. Je nám líto, že jsme z kapacitních důvodů nemohli uspokojit všechny žadatele.

Nový přírodní kroužek

Zveme děti do nového PŘÍRODNÍHO KROUŽKU, pod vedením Darka Galleho, kterým navazujeme na naše školní “zahradničení”.

Každý týden podnikneme výpravu do blízkého i vzdálenějšího okolí školy a budeme postupně objevovat přírodní poklady kolem nás.

Kroužek je vhodný pro děti od 4. do 9. třídy.

Vždy ve čtvrtek od 15 do 17 hodin (po dohodě i do 18 hodin). Sraz i rozchod je před školou.

S sebou: malý batoh s pitím, dobré boty a oblečení podle počasí (pláštěnka). Pri delších výpravách se bude hodit šalinkarta (příp. jízdenky).

První výprava bude již ve čtvrtek 10.5. v 15 hodin před školou. Vyrážíme za každého počasí.

Případné další informace zájemcům rád podám každé ráno před osmou hodinou u vrátnice.

Darek Galle – školník